Idag är vi ett sammansvetsat team på ett fyrtiotal personer som arbetar här. Tillsammans gör vi det vi kan för att du som kund ska känna dig uppmärksammad och välkommen hos oss.

Delägare

Ted Rundquist : Delägare
Ted Rundquist Delägare
018-18 28 82
ted@ramotor.se
Lars-Gunnar Andersson : Delägare
Lars-Gunnar Andersson Delägare
018-18 28 73
lg@ramotor.se

Ekonomi

Magnus Jansson : Ekonomichef
Magnus Jansson Ekonomichef
Malin Sundman : Ekonomi
Malin Sundman Ekonomi
Johan Ånöstam : Ekonomi
Johan Ånöstam Ekonomi
Karin Ilar : Ekonomi
Karin Ilar Ekonomi
018-18 26 86
karin@ramotor.se

Säljare

Emil Widéen : Säljare nybil
Emil Widéen Säljare nybil
Gustav Andersson : Säljare nybil
Gustav Andersson Säljare nybil
Ramis Jamil : Säljare nybil / Märkesansvarig Honda
Ramis Jamil Säljare nybil / Märkesansvarig Honda
018-47 27 260
ramis.jamil@ramotor.se
Reza Sedighha : Försäljningschef nybil / Märkesansvarig Hyundai
Reza Sedighha Försäljningschef nybil / Märkesansvarig Hyundai
018-18 28 89
reza@ramotor.se
Peter Jonsson : Säljare nybil / Märkesansvarig Subaru
Peter Jonsson Säljare nybil / Märkesansvarig Subaru
018-18 28 86
peter@ramotor.se
Krister Ericsson : Säljare begagnat/ Försäljningschef begagnat
Krister Ericsson Säljare begagnat/ Försäljningschef begagnat
018-18 26 82
krister@ramotor.se
Tobias Gillberg : Säljare begagnat
Tobias Gillberg Säljare begagnat
018-18 28 70
tobias@ramotor.se
Jens Johansson : Säljare begagnat
Jens Johansson Säljare begagnat
Christer Fransson : Säjare begagnat
Christer Fransson Säjare begagnat

Hallvärd

Reservdelar

Thomas Johansson : Reservdelar
Thomas Johansson Reservdelar
Ida Jansson : Reservdelar
Ida Jansson Reservdelar
Joakim Carlsson : Reservdelar
Joakim Carlsson Reservdelar

Rekond

David Sverin : Rekond
David Sverin Rekond
Christer Sverin : Rekond
Christer Sverin Rekond
Mattias Åhr : Rekond
Mattias Åhr Rekond

Eftermarknad

Henrik Hanning : Eftermarknadschef
Henrik Hanning Eftermarknadschef
018-18 26 80
henrik@ramotor.se
Johan Hammarberg : Verkstadschef
Johan Hammarberg Verkstadschef

Kundmottagning

Victor Heller : Kundmottagare
Victor Heller Kundmottagare
Åsa Tisell : Kundmottagare/Garanti
Åsa Tisell Kundmottagare/Garanti
018-18 28 88
asa.tisell@ramotor.se
Göran Olsson : Kundmottagare Honda
Göran Olsson Kundmottagare Honda
018-18 28 80
goran@ramotor.se
Thomas Jansson : Kundmottagare Subaru
Thomas Jansson Kundmottagare Subaru
Fredrik Johansson : Kundmottagare Hyundai
Fredrik Johansson Kundmottagare Hyundai

Mekaniker

Jim Toscas : Mekaniker
Jim Toscas Mekaniker
Viktor Berglund : Mekaniker
Viktor Berglund Mekaniker
Dennis Olsson : Mekaniker Subaru
Dennis Olsson Mekaniker Subaru
Mikael Andersson : Mekaniker
Mikael Andersson Mekaniker
Janne Gravemo : Mekaniker
Janne Gravemo Mekaniker
Mattias Berglind : Mekaniker Honda
Mattias Berglind Mekaniker Honda
Johan Levén : Mekaniker
Johan Levén Mekaniker
Andreas Eriksson : Mekaniker Hyundai
Andreas Eriksson Mekaniker Hyundai
Markus Åhman : Mekaniker Hyundai
Markus Åhman Mekaniker Hyundai

Städ