Idag är vi ett sammansvetsat team på ett fyrtiotal personer som arbetar här. Tillsammans gör vi det vi kan för att du som kund ska känna dig uppmärksammad och välkommen hos oss.

Delägare

Ted Rundquist : Delägare
Ted Rundquist Delägare
018-18 28 82
ted@ramotor.se
Lars-Gunnar Andersson : Delägare
Lars-Gunnar Andersson Delägare
018-18 28 73
lg@ramotor.se

Ekonomi

Magnus Jansson : Ekonomichef
Magnus Jansson Ekonomichef
Malin Sundman : Ekonomi
Malin Sundman Ekonomi
Johan Ånöstam : Ekonomi
Johan Ånöstam Ekonomi
Karin Ilar : Ekonomi
Karin Ilar Ekonomi
018-18 26 86
karin@ramotor.se

Säljare

Gustav Andersson : Säljare nybil
Gustav Andersson Säljare nybil
Ramis Jamil : Säljare nybil / Märkesansvarig Honda
Ramis Jamil Säljare nybil / Märkesansvarig Honda
018-47 27 260
ramis.jamil@ramotor.se
Reza Sedighha : Säljare nybil / Märkesansvarig Hyundai
Reza Sedighha Säljare nybil / Märkesansvarig Hyundai
018-18 28 89
reza@ramotor.se
Peter Jonsson : Säljare nybil / Märkesansvarig Subaru
Peter Jonsson Säljare nybil / Märkesansvarig Subaru
018-18 28 86
peter@ramotor.se
Krister Ericsson : Säljare beg/ Försäljningschef beg
Krister Ericsson Säljare beg/ Försäljningschef beg
018-18 26 82
krister@ramotor.se
Tobias Gillberg : Säljare beg
Tobias Gillberg Säljare beg
018-18 28 70
tobias@ramotor.se
Jens Johansson : Säljare beg
Jens Johansson Säljare beg
Christer Fransson : Föräldraledig
Christer Fransson Föräldraledig

Hallvärd

Olov Sacredeus : Hallvärd
Olov Sacredeus Hallvärd

Reservdelar

Thomas Johansson : Reservdelar
Thomas Johansson Reservdelar
Ida Jansson : Reservdelar
Ida Jansson Reservdelar

Rekond

David Sverin : Rekond
David Sverin Rekond
Christer Sverin : Rekond
Christer Sverin Rekond
Mattias Åhr : Rekond
Mattias Åhr Rekond

Eftermarknad

Henrik Hanning : Eftermarknadschef
Henrik Hanning Eftermarknadschef
018-18 26 80
henrik@ramotor.se
Johan Hammarberg : Verkstadschef
Johan Hammarberg Verkstadschef

Kundmottagning

Åsa Tisell : Kundmottagare
Åsa Tisell Kundmottagare
018-18 28 88
asa.tisell@ramotor.se
Bernardo Feinstein : Verkmästare
Bernardo Feinstein Verkmästare
Göran Olsson : Kundmottagare Honda
Göran Olsson Kundmottagare Honda
018-18 28 80
goran@ramotor.se
Thomas Jansson : Kundmottagare Subaru
Thomas Jansson Kundmottagare Subaru
Fredrik Johansson : Kundmottagare Hyundai
Fredrik Johansson Kundmottagare Hyundai
Joakim Carlsson : Kundmottagare
Joakim Carlsson Kundmottagare

Mekaniker

Dennis Olsson : Mekaniker Subaru
Dennis Olsson Mekaniker Subaru
Mikael Andersson : Mekaniker
Mikael Andersson Mekaniker
Janne Gravemo : Mekaniker
Janne Gravemo Mekaniker
Mattias Berglind : Mekaniker Honda
Mattias Berglind Mekaniker Honda
Johan Levén : Mekaniker
Johan Levén Mekaniker
Andreas Eriksson : Mekaniker Hyundai
Andreas Eriksson Mekaniker Hyundai
Calle Wadestig : Mekaniker  Hyundai
Calle Wadestig Mekaniker Hyundai
Markus Åhman : Mekaniker Hyundai
Markus Åhman Mekaniker Hyundai

Städ