Idag är vi ett sammansvetsat team på ett fyrtiotal personer som arbetar här. Tillsammans gör vi det vi kan för att du som kund ska känna dig uppmärksammad och välkommen hos oss.

Delägare

Ted Rundquist : Delägare
Ted Rundquist Delägare
018-18 28 82
ted@ramotor.se
Lars-Gunnar Andersson : Delägare
Lars-Gunnar Andersson Delägare
018-18 28 73
lg@ramotor.se

Ekonomi

Johan Ånöstam : Ekonomi
Johan Ånöstam Ekonomi
Magnus Jansson : Ekonomichef
Magnus Jansson Ekonomichef
Karin Ilar : Ekonomi
Karin Ilar Ekonomi
018-18 26 86
karin@ramotor.se

Säljare

Peter Jonsson : Säljare nybil / Märkesansvarig Subaru
Peter Jonsson Säljare nybil / Märkesansvarig Subaru
018-18 28 86
peter@ramotor.se
Reza Sedighha : Säljare nybil / Märkesansvarig Hyundai
Reza Sedighha Säljare nybil / Märkesansvarig Hyundai
018-18 28 89
reza@ramotor.se
Stina Lindström : Säljare nybil / Märkesansvarig Honda
Stina Lindström Säljare nybil / Märkesansvarig Honda
Ramis Jamil : Säljare nybil
Ramis Jamil Säljare nybil
018-47 27 260
ramis.jamil@ramotor.se
Krister Ericsson : Säljare beg/ Försäljningschef beg
Krister Ericsson Säljare beg/ Försäljningschef beg
018-18 26 82
krister@ramotor.se
Tobias Gillberg : Säljare beg
Tobias Gillberg Säljare beg
018-18 28 70
tobias@ramotor.se
Jens Johansson : Säljare beg
Jens Johansson Säljare beg
Christer Fransson : Säljare beg
Christer Fransson Säljare beg
Morgan Vikberg : Säljare nybil
Morgan Vikberg Säljare nybil

Hallvärd

Gustav Andersson : Hallvärd
Gustav Andersson Hallvärd

Reservdelar

Rickard Kuffner : Reservdelar
Rickard Kuffner Reservdelar

Rekond

David Sverin : Rekond
David Sverin Rekond
Christer Sverin : Rekond
Christer Sverin Rekond
Mattias Åhr : Rekond
Mattias Åhr Rekond

Eftermarknad

Bernardo Feinstein : Föräldraledig
Bernardo Feinstein Föräldraledig
Henrik Hanning : Eftermarknadschef
Henrik Hanning Eftermarknadschef
018-18 26 80
henrik@ramotor.se
Johan Hammarberg : Garanti/IT/Telefon
Johan Hammarberg Garanti/IT/Telefon

Kundmottagning

Åsa Tisell : Kundmottagare
Åsa Tisell Kundmottagare
018-18 28 88
asa.tisell@ramotor.se
Göran Olsson : Kundmottagare Honda
Göran Olsson Kundmottagare Honda
018-18 28 80
goran@ramotor.se
Thomas Jansson : Kundmottagare Subaru
Thomas Jansson Kundmottagare Subaru
Fredrik Johansson : Kundmottagare Hyundai
Fredrik Johansson Kundmottagare Hyundai
Joakim Carlsson : Kundmottagare
Joakim Carlsson Kundmottagare

Mekaniker

Thomas Ceder : Mekaniker Subaru
Thomas Ceder Mekaniker Subaru
Mikael Andersson : Mekaniker
Mikael Andersson Mekaniker
Janne Gravemo : Mekaniker
Janne Gravemo Mekaniker
Mattias Berglind : Mekaniker Honda
Mattias Berglind Mekaniker Honda
Johan Levén : Mekaniker
Johan Levén Mekaniker
Andreas Eriksson : Mekaniker Hyundai
Andreas Eriksson Mekaniker Hyundai
Kim Mattsson :  Mekaniker Honda
Kim Mattsson Mekaniker Honda
Calle Wadestig : Mekaniker  Hyundai
Calle Wadestig Mekaniker Hyundai
Markus Åhman : Mekaniker Hyundai
Markus Åhman Mekaniker Hyundai

Städ

Sazan Khorshid : Städ
Sazan Khorshid Städ